top of page

חנות נוחות

שילוב מערכות חומרה \ תוכנה ותשתיות מחשוב תוך דגש על יעוץ מקצועי, והכרות רחבה עם ספקים מוצרים ופתרונות. כל זאת על מנת לספק ללקוח פתרון כולל משלב האפיון דרך ישום הפתרון, והתקנתו ועד לשלב ההטמעה ותפעול המערכות באתר הלקוח. כיום לכל חברה יש צורך בהכרות מלאה של ספק השרות, תחנות עבודה, קישור לאינטרנט, תקשורת אלחוטית RF, ואבטחת מידע. לחברתנו הניסיון והיכולת לספק לך הלקוח נקודת קשר אחת ושרות ופתרונות בשיטת "פתרון מערכתי מבודל".

תחנת הדלק:

 

זו עובדה ידועה שתמורות פוליטיות והאקלים הכלכלי משפיעים לעתים לרעה על מחירי וזמינות הדלק. רגישות יחסית זו של תעשיית הדלק מגבירה אף יותר את חשיבות יכולתם של בעלי חנויות נוחות ותחנות דלק לשלוט בזהירות בפעילויותיהם, ולהקפיד על רמת היעילות הגבוהה ביותר בניהול מוצרי הדלק שהם משווקים.

פתרון Fuel Management מבית PSR הינו הכלי המתאים ביותר למשימה. פתרון אינטגרטיבי זה ממנף את יכולתה של MasterPOS לתמוך במשימות ניהול מלאי מוצרים ומשאבות דלק, על מנת לעמוד באופן אפקטיבי בכל דרישה שכרוכה במכירת דלק, ולהפוך את ניהול הדלק לאוטומטי לחלוטין בכל רחבי רשת חנויות הנוחות.

תוכנת Fuel Management משלבת בתוכה את כל תשתיות הדלק, ובכלל זה בקרי משאבות והתקנים שכיחים כגון שעוני דלק, עמדות תשלום, עמודי שילוט מחירים ומכונות לשטיפת מכוניות, עם תמיכה מלאה במגוון רחב של תזרימי עבודה ומצבי תפעול. מנהלי ועובדי חנויות רשאים לסקור בזמן אמת דו"חות מרוכזים על כלל פעילויות עמדות התדלוק, באמצעות ממשק ניהול גראפי דמוי לוח מכוונים וידידותי למשתמש. התוכנה הופכת גם את עבודת הקופאים והקופאיות לפשוטה יותר באמצעות ניטור ובקרה מרחוק של משאבות תדלוק, ומגבירה את הפרודוקטיביות שלהם בכך שמאפשרת מתן שירות בו-זמני למספר רב יותר של לקוחות בעמדות התשלום.

תקשורת תמידית מספקת להנהלת רשת חנויות הנוחות מודעות מלאה באשר לרמות הדלק והמכירות, מה שמבטיח ניהול דלקים אופטימאלי, אספקת דלק רציפה ואף שליטה מלאה בפרמטרים סביבתיים.

 

תכונות עיקריות:

מערכת ניהול מרכזית לניהול אשכול תחנות דלק במקביל חיבור להתקני תדלוק "דלקן", הצגת נתוני מכירות המשמרת ישירות לדוח היומי. שליחת מחירים שונים לכל משאבה (פיה).קליטת שמנים במבנים שונים של טפסים (מספר מחירים).מעקב אחר מלאי מיכלים ובקרות דליפה.כניסת דלקים מספקים שונים.מלאי מוצרים ושמנים שונים. מערכת רב מחסנית.ניהול לקוחות אשראי ומזדמנים.קליטת תעודות מספקים (תעודות משלוח וחשבוניות).שוברי מזומן. מעקב אחר רכבי הלקוח.

 

מצבי חשבון, דוחות חייבים, מכתבי התראה.

חשבוניות אשראי ברמות פרוט שונות.

קבלות, חשבוניות רגילות, תעודות משלוח.

הפקדות לבנק, ניהול תזרים מזומנים.

דוחות נוכחות לעובדי התחנה.

תכנון וסידור עבודה לעובדים.

בדיקת תשדורות כרטיסי אשראי.

ספר טלפונים, הדפסת מדבקות, ניהול מסמכים סרוקים.

ניהול HOS.

 

חנות הנוחות (C-store)

 

 

תוכנת MasterPOS לניהול חנות הנוחות של חב' PSR הינה פתרון מבוסס Windows מקיף, אמין, משתלם וקל להתקנה לניהול ותפעול חנויות נוחות ותחנות דלק. היא מציעה ארכיטקטורה מודולארית וייחודית בגמישותה, אשר מכסה מגוון רחב של היבטים קמעונאיים עסקיים ותפעוליים. התוכנה תומכת גם בתמחור וביצוע מבצעי קידום, ניהול מקיף של ריענון מלאים, ניהול מוצרים יבשים ומוצרי דלק, ניהול חשבונות מקומי וניהול שירותי הסעדה, כמו גם תכנון ייצור.

תוכנת MasterPOS POS & Store Management מציעה פתרון כולל באמצעות עמדות מכירה מבוססות מסכי מגע, קלות להגדרה, אטרקטיביות ונוחות לשימוש, אשר משלבות מגוון קונספטים, ובכללם מכירות מוצרי נוחות, מוצרי דלק ומוצרי מזון בשירות מהיר. עמדות אלה תומכות בערוצי מכירה בבעלות רשתות שיווק או זכיינים, ובאפשרותן לשלב בין מרכזי רווח והפסד מרובים בכל חנות וחנות.

ניתן לפרוס באמצעות הפתרון עמדות מכירה על גבי כל פלטפורמת חומרה, ולבצע בהן אינטגרציה עם שלל התקני קמעונאות סורקים, מדפסות, התקני תשלום אלקטרוני, מצלמות וידאו, קיוסקים, כספות אלקטרוניות ועוד – כמו גם עם מגוון רשתות תשלומים ושירותי תחנות דלק. תוכנה ייחודית זו תומכת גם בניהול מקיף של מחירונים וקטלוגים עבור חנויות מרובות, עם מאגר נתונים מרכזי שמציע גישה למחירים, נתונים אנליטיים ועוד.

 

 

תכונות עיקריות:

  • אחידות ויעילות תפעולית גבוהה באמצעות ארכיטקטורה רבת עוצמה וניתנת להרחבה

  • חופש בחירה ויעילות כלכלית בשל היעדר תלות בפלטפורמת חומרה זו או אחרת

  • פרודוקטיביות מוגברת וידידותיות למשתמש באמצעות עמדות מכירה מתקדמות אשר מבוססות על מסכי מגע עם ממשק גראפי גמיש ביותר ומקלדות וירטואליות ניתנות להתאמה

  • פונקציונאליות עשירה וכיסוי תפעולי נרחב

  • תשתית גמישה שתומכת בהתרחבות קלה אל פורמטים ושירותי חנויות חדשים אשר ממנפים מגוון ערוצים

  • תמיכה מובנית בבקרי והתקני תחנות דלק

  • נתונים מאוחדים וניהול מרוכז

 

  
תחנת הדלק - חנות הנוחות C-store
bottom of page